Hızlı Teklif Al

Kurumsal

Ada Mega Sigorta Kurumsal Ada Mega Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti 2011 yılında Sakarya’da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana Hayat Sigortası Ürünleri, Sağlık Sigortaları, Seyahat ve Yat Sigortaları, Sorumluluk Sigortaları branşlarında hizmet vermektedir.

Koray FİLİZ, 2008 yılında Sakarya Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü’nden mezun oldu. 2009 yılında Allianz Sigorta A.Ş ve Allianz Hayat Emeklilik A.Ş Marmara Bölge Müdürlüğü bünyesinde sigortacılık kariyerine adım attı.

Ada Mega Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmakta ve oluşabilecek tüm risklere karşı onları güvence altına alarak karşılıklı güven ve memnuniyetin sağlandığı uzun vadeli işbirliği oluşturmaktadır.

Ada Mega Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. Allianz Sigorta A.Ş. yetkili acentesi olarak amacımız; satış öncesi ve sonrası beklentilerini saptayarak, kısa zamanda hızlı ve doğru çözümler üretmek, müşterilerimizin risklerini değerlendirerek, ihtiyaçlarına en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak, hasar/tazminat durumu oluştuğunda bilgilendirme ve yönlendirme yaparak bu süreci kolaylaştırmak ve nitelikli, kaliteli ve kesintisiz hizmet vererek maksimum memnuniyeti sağlayabilmek için Sigorta Şirketi ile arasında bir köprü vazifesi yapmaktır.

Misyonumuz

Satış öncesi ve sonrası beklentilerini saptayarak, kısa zamanda hızlı ve doğru çözümler üretmek, müşterilerimizin risklerini değerlendirerek, ihtiyaçlarına en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamaktır.

Vizyonumuz

Müşterilerimize nitelikli, kaliteli ve kesintisiz hizmet vererek maksimum memnuniyeti sağlayabilmek. Müşterilerimize kusursuz hizmet süreci yaşatmak ve tüm müşterilerimizin memnuniyeti konusunda her probleminde yanında olan bir sigorta şirketi olmak.